Eşim çok sorumsuz artık katlanamıyorum napmam lazım?

Gizli Üye
15 yıllık evliyiz imam nikahlı bu adam beni 4 kere aldattı 1inde çocuklrımı bıraktım terkettim çocuklarıda kendmide yakarım dedi dönmek zorndaa kaldım diğerlerinde intihar etti vicdanıma oynadı döndüm affetmedm ama güven falan kalmadı bitmiş bi evlliği uzatıyoruz boş yere bırakmıyor 3 tane kızımız var 2si genç kız bu adam ihtiyaçlarımı karşılamz çocukların kıyaftnden çorabndan haberi yok tek yaptğı kira ödemek elektrik su bide eve erzak alır yarımyamalak büyük kızım 3 yıl fırında çalıştı benim çocukların ihtiyaçlarını o karşıladı 4. Senesnde ben yanına girdm berabr çalştık köpek gbi bu adam paramızı yedi ben restorantta işe girdm maaşımı aldı cebine koydu demediki sen okdr çalştın al ihtyçlarnı gider çocukların yatcak yeri yoktu hepsni büyük kızım aldı evi dizdik berabr adamn evden haberi yok kavga ederiz istemedğimi sölerim git kim sna güzl hayat sunarsa onn ol senin yerin haZır der evet bana bunları söleyebilio beni 4 kere aldatmasına ragmen ayrılmak istedğmi söledğmde kendni mutfaga kitleyp ocağı açıyor intihar edicek sözde benm küçük kızm 11 yaşında çocuğn psikolojisi yerlebir içer içer büyük kızıma mesj atar hakkınızı helal edin ben gidiyorm die kucağınada hap koyup foto atar bu adam yıllardır böyle artık görmek istemiyorm daha yaptığı okdr şey varki yılların birikimi daha anlatamadığım benm ve kızlarımn psikoljisi cidden çok kötü ben bu adamı terketmk istyorm kızlarm babalarndn nefrt ediyo çünkü aldattgnı mesajlrndn öğrndk tüm iğrenç cinsel içerkli mesjlrını okudular o adam eve gelince hepsi bi odaya kapanıo görmek istemyorz evde kızlarmla yeni bi hayat kurmak istyorm napmalıyım ben bu adamı hala çekiyorm vicdanıma oynuyor benim kimsem yok diyor ölürüm siz giderseniz diyor ama cidden umrumda değil bana yıllarca Yaşattıkları çocuklara yaşattıkları yenilir yutulur şeyler değil napmalıyım çok çaresizim
Eşim çok sorumsuz artık katlanamıyorum napmam lazım?
2
4
Görüşünü yaz