Eşimden artık nefret ediyorum haksız mıyım?

Gizli Üye
Merhabalar ben 5 yıl olacak evliyim 2 tane çocuğum var birisi küçük diğeri 3 yasında büyük olan kızım engelli yürümüyor eşim evlendiğim zaman cok iyi birisiydi nişanlı sevgili benimle ilgilenen aşırı seven evlendikten snra yine iyiydi su 1 yıldır değişti uyuştucu içmeye başladı çocuklarıyla ilgilenen baba gitti arada bi ilgileniyor herşeyiyle ben ilgileniyorum kızımı fiziğe tek başına iki çocuklu götürüyorum eşimde işte gelir biraz oturur canı sıkılır alır gelir evde içer önceden hiç böyle şeyleri yoktu bir arkadaşı yüzünden oldu o kişiyle beraber içtiğyde olmuş çünkü kendisi dedi aynı iş yerinde çalışıyorlar. Eşim aşırı sabırsız sinirli bir insan oldu bir şey söylemeye korkar oldum amında tepki gösterip bağırıyor kızım hasta oldu ilaç içireyim dedim içmedi eşimin yanına ötürsün uykudan uyandırdım çoçuğun hasta olduğunu biliyordu zAten hatta eşimden geçti grip kızımda içmemek için ağladı eşim asağıya kalktı bi anda uykusunu böldüm diye bilerek getiriyorsun odadan hadi ordan git kendin içir niye geldin uyuyorum görüyorsun dedi eline telefonu aldı kafama kafama vurdu bir kaç kere baktım kafam cok kanamış orta yeri yattı uyudu ben ne yapayım ailem de onun ailesinde bana uzak tek basıma bir yerdeyim kimsem yok burda ama istesem ailemin yanına gidebiliyorum
Eşimden artık nefret ediyorum haksız mıyım?
12
5
Görüşünü yaz