Sanaldan konuşup whatsapa geçtiğiniz kişi size mesaj yazmıyorsa ne yaparsınız?

NickimOlmasaOlurMu
Sanaldan epeydir konuştuğum bir çocuk vardı. Whatsappa geçtik epey önceden de whatsapptan konuşuyorduk ara ara. Benden hoşlandığını falan söyledi. Sonra yine konuştuk. Şimdi bir şey yazmıyor. Ben de yazmıyorum. Çevrimiçi olduğu zaman ben de çevrimiçiyim başkasıyla konuşuyor? Böyle birine nasıl tepki gösterilir. Numarasını silmeli miyim? Yoksa öyle kalsın mı?
Sil numarasını
A seç
Silme, ilgi çekmek gibi algılayabilir. Yazma da kalsın öyle. Bir şey yazarsa konuşmak istersen konuş istemezsen konuşma. Görüldü yap bırak.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Sildim engelledim. Böyle şeylerden nefret ediyorum. Adam gibi yazmayacağım de yazma a-m-k ne saçma sapan şeyler yapıyorsun. 😒
1 ay
Whatsap neden konuşmaların katili yahu? Telefonumu isteyen kendisi. Ben sanaldan instagramdan da buradan da konuştuğum hiçbir erkeğin telefonunu istemedim. Hep isteyen erkek oluyor. Vermiyorum. Sonra ısrar ediyor. Zaman geçsin diyorum geçiyor hala konuşuyoruz. Sonra numaramı tekrar istiyor veriyorum. Sonuç bu. Ya istemeyin kimseden numara o zaman. Sanki zorla veriyoruz. Yazmayacaksan engelle, sil numaramı ya da konuşmak istemediğini söyle. Bu düşük karakterliliktir net.
Sanaldan konuşup whatsapa geçtiğiniz kişi size mesaj yazmıyorsa ne yaparsınız?
6
4
Görüşünü yaz