Oluru olmayan bir ilişkiyi nasıl düzelir?

Gizli Üye
Ailemin istemediği 3 kriter erkek arkadaşım da var. 2 kriter bir şekilde çözülür ama iş meslek konusu biraz zor. Erkek arkadaşım üniversiteyi yarıda bıraktı. Şu an calisiyor ama aldığı maaşla bir aile gecindirmesi çok zor. Ona yardım edecek aile buyukleri de yok çünkü babası zamanında annesini aldatmış. O yüzden aileler dağılmış hepsi farklı yerlerde. Abisi yardım ederdi ama o da yakında evlenecekmiş o yüzden o da yardim edemez. Kendisi yurt dışına gidecekti ama mutasyon yüzünden yurt dışına gidemiyor. Orada akrabasının yanında çalışıp para biriktirmeyi düşünüyordu ama o da artık zor çünkü ne zaman gideceği belli değil ve yaşlarımız da 25. Oraya gidene kadar 3 4 yıl geçecek. Ve ailem o zamana kadar beni yalnız bırakmaz. Bu yüzden duygularım ve aklım arasında kararsizim. Erkek arkadaşımı seviyorum ama ilerisini düşünce maddiyatla alakalı sorunlar yaşacagiz. Ben de kendi işimi yapamiyorum bölümüm torpil ve tecrübe isteyen bölüm. Kendim bari iyi işim olsaydı o zaman bu sorun çözülebilirdi. Ona polislik, subaylık sınavlarına girmesini söyledim ama istemiyor. Yurt dışı mevzusu dersen o da yattı zaten. Ne olacak bilmiyorum.
Ya onu olduğu gibi kabul edip ailemden vazgeçeceğim
Ya da o benim için bir şeyler yapacak.
Oluru olmayan bir ilişkiyi nasıl düzelir?
2
2
Görüşünü yaz