Bu çocuk ne yapıyor?

Gizli Üye
6 senelik ciddi ilişki. Kızın kapris bunaltma ve fevri tavırlarından 1,5 ay önce bitti. Oğlan haksız değil, ve ohlan uzun süredir işsiz olduğundan tahammülsüz. Erkek kendi istagramında hesabını açıp göndermeli imalı kızı unutamadığına dair hikaye atıyor, whatsappta kızı geri kaydetmiş. 4 gün önce kız kendini merak ettirme stratejisi diye engel atıyor. Yanlış hamle yaptığını fark edip, sabahına açıyor engeli. Whatsapptan çaldırıyor, çaldırınca engellemiş oğlan. Sahte bir instagram hesabından ona "ulaşabilir misin bana bir" diye yazıyor. "Ne var ne diyeceksen buradan söyle" cevabı veriyor. Kız "rica etsem müsait olunca arayabilir misin yazılacak bir şey olsa yazarım. Ciddi bisey konuşacagım senden Eğer uyumadıysan lütfen bir arayabilir misin? Ateşim var, rahatsızım konuşmak sana dile getirmek istediğim şeyler var bana bu fırsatı verir misin lütfen. Bir dinle sonra istemezsen rahatsız etmem" diyor. Mesaji okumuş, dönüş yapmamış ama o sahte hesabı engellememiş. Darlamıyor kız ama en son dün gece " Eğer uyumadıysan lütfen bir arayabilir misin? Ateşim var, rahatsızım konuşmak sana dile getirmek istediğim şeyler var bana bu fırsatı verir misin lütfen." diyor kız. Bunu deyince sabah engellemiş çocuk ne bu şimdi onca gün engellemedi de. Bir yorumlayalım (Gerçekten rahatsız bu arada) bu arada kızın instagram profiline bakıyor çocukta (paralı gerçek programdan gözüküyor).
Kızı arayacak mıdır? Hem okuyor mesajı, cevap yok, engelleme yok. Ne dersiniz?
Bu çocuk ne yapıyor?
0
1
Görüşünü yaz