Arkadaşlar annem dengesizlesmeye başladı?

Gizli Üye
2 senedir sevdiğim var kimsenin haberi yoktu anneme söylemedim adını vs sadece nerde oturduğunu söyledim ablamla aynı şehirde fakat annem izin vermiyor görüşmeme gitsem de acayip boğazını sıkasim geldi ablam her halti yiyordu bana sıra gelince yok bi ağzına çakacağım bi de bugün kandil olduğunu bilmiyordu cuma cumartesi diyip duruyor abimin arkasindan da atip tuttu sabah ne namaz kılıyor ne bisey diye maşallah kılmıştı neymiş kimseyi bilemezmisiz demek ki simdi de geçmiş diyor ki ben sana bisey mi dedim kalp kiriyorsun diyor valla biktim gerçekten bakışlarından bana dik dik yan yan bakıyor çocuk gibi aynı bunadı su 1 2 senenin içinde panik atağı çoktu zaten laflariyla beni sinir ediyor kendimi de kötü hissediyorum zaten yaşantımız doğru degildi babam öldü gitti bari doğru anne ol öyle değil mi? Kalp kırmayayım diyorum bazen de diyodum çek git uzaklara su s. ktigimin giybeti herşeyi alt üst ediyor ablam gıybet ediyor atıyor simdi de bize de bulaştı valla biktim doğru insan olayım derken herşey batıyor?
Güncellemeler:
8 ay
Bide ayette diyor ki anneye öf bile denmez vallahi oftan daha beter küfürler etmiştim hak ediyor sanki çıldırmamak elde değil ailesiyle sorunları olan var mi böyle?
Arkadaşlar annem dengesizlesmeye başladı?
4
1
Görüşünü yaz