Kafam karisik bosandi ama problemler bitmiyor?

Gizli Üye
Biriyle cikiyordum evet evli olmasi cok buyuk yanlis ama cogu kez pisman oldum fakat vazgecemedim. Simdik benim yuzumden yuvasi dagildi, kadina para oduyor ev borclari yuzunden fakat suanki yasadigi kirayi buyuzden öduyemiyor, ödedigi nafaka yuzunden, ben bazen yardim ediyorum ona, fakat benim kafam cok karisik, sizce devam etmelimiyim zaten yuvasi dagildi? Yoksa durmalimiyim? Cunku benim zaten param yok ben ona nasil bakacam? Bide kadinada guvenmiyorum ellinde mesajlarimiz var, rezil olmaktan korkuyorum, gerci bosaniyorum ne haliniz varsa gorun diyor ama bilmiyorum, bide bunlara ragmen sevmektende vazgecemiyorum, napayim aileme karsi kucuk dusmektende korkuyorum normalde boyle rezil birseyi yapacak bi insan degilim, aileme karsi buyuk bi itibarim var, fakat bu hatayi yaparken ailemle kavgaliydim, biraz ofke birazda sevgisizlikten kaynaklandi, fakat onlari boyle onursuzluk yaparak cezalandrimak istemedim fakat duygusal bosluga dustum sevgisizlik, bunlar tabi yaptigim hatayi duzeltmez , ve kadina karsi yaptiklarimin telafisi yok vicdan azabi ceksemde yinede telafisi yok, ben ne yapacagim bilmiyorum, simdi adami biraksam yari yolda birakmis gibi oluyorum o bosandi tek basina kaldi ve hepsi benim yuzumden sucluluk duygusu yuzunden vede sevdigim icin evlenmek istiyorum fakat aileme karsi utaniyorum soyluyemiyorum ne yapayim? Belki konuyu kapatirsam kapanir gider, belkide kadin soyler bilmiyorum ne yapayim?
Kafam karisik bosandi ama problemler bitmiyor?
4
4
Görüşünü yaz