Korkuyorum hep kötü şeyler olucak gibi geliyor neden 😕?

Gizli Üye
Annem babam ayrıydı
babama taşındım mutlu edicem seni dedi yalanmış mutsuzdum berbattı her şey
anneme taşındım mutluydum biraz üzgün olsamda babamın yanından mutluydum
üvey babam oldu kendini çok iyi insan gibi tanıttı çevresi de çok iyi adam dediler köprüyü geçene kadarmış. Bundan sonra iyi gözükenlere inanmıcam
Bi sevgilim oldu kuzenim diyordu ki kaderiniz aynı anne baba ayrı. Böyle olanlar evleniyor. Ağzıma etti o çocuk da
sonra bi sevgilim oldu mutluydum aramızı yapan çocuğa aşık oldu aramızı bozdu
bi sevgilim oldu eski sevgilisine dünyaları yapmış sana da yaparım dedi çok mutlu edicek sandım avucumu yaladım bana gelince karaktersiz oluşları tutuyor gariban diye acımıcam kimseye. Bana gelince kendilerini çok yüksek mi sanıyorlar acaba iş adamı falan mı ben fakir diye hor görmedim bana fakir dediler ben onların hatasını yüzüne vurmadım onlar benim açığımı yüzüme çarptılar
ben her şeyden korkuyorum yine aynı mutsuzlukları yaşarsam diye herkesin hayatı böyle mi acaba üvey babamla annem boşanacak ev tutucaz acaba üveyin bizde hakkı var mı yine mi yamulucam diye düşünüyorum evlendiğim adam da kötü çıkıcak kesin diyorum korkuyorum her şey olumsuz. Beddua ediyorum atıyorum o beddua bile bana geçiyor herhalde beni üzenler hep mutlu ben iyi olduğum halde sen kötü insansın diyorlar ben mütevazı oluyorum yapmacıksın diyorlar
Güncellemeler:
8 ay
Acaba abarttım mı doğal mı bunlar
Korkuyorum hep kötü şeyler olucak gibi geliyor neden 😕?
4
1
Görüşünü yaz