Sevgilimi annesi benden koparıp aldı?

Gizli Üye
merhabalar 21 yaşındayım , benim 3 yıllık bir ilişikim vardı. birbirimizi çok seviyor ve değer veriyorduk... hatta o beni benim onu sevdiğimden daha çok seviyordu. bir akşam telefonum çaldı, arayan o'nun annesiydi, kadın kendini tanıttıktan sonra oğlumdan uzak dur kahbe gibi laflar etmeye başladı bana durmadan hakaret etti ve oğlumun yakasından düşeceksin gibi şeyler söyledi terbiyemi bozmadan konuştum kadınla, daha sonra telefonu suratıma kapattı. hiçbir şey anlayamamıştım. erkek arkadaşıma mesaj atıp durup söyledim o da annesini aramış
annesi senin açık secik giyen kızlarla işin yok demiş. daha sonra anneni ikna edelim dedim hayır olmaz annem istemezse bu iş olmaz dedi. resmen şoka girmiştim, bunca zaman efendi uslu ahlaklı olarak bildiğim erkek arkadaşım meğer korkakmış, kapanayım namaza başlayayım dedim ama yine de onu hiçbir şekilde ikna edemedim, ben her şeyin ilkini onunla yaşadım, o da benimmle yaşadı, ilk sevgilimdi, ilk öptüğüm, insan oydu..
o da hala beni seviyor biliyorum ve eminim, senin iyiliğin için, sana olan aşkımdan senden kaçacağım dedi bana,
bu olayın üzerinden 6 ay geçti dayanamayıp mesaj attım ona,''lutfen bana yazma yüreğimde acısı söndü derken tekrar yazıyorsun yapma yazma bana, benden nefret ediyorsun değil mi'' dedi, sana üzülüyorum sadece dedim o da ''üzülme benim için çünkü ben secmedim ailemi yaşamımı karakterimi onlar bana yükledi mecbur uyum sağladım onun için bir yol bulunur hayat akar'' ona ''mutlu olamayacaksın ama biliyorsun değil mi'' dedim cevap olarak ''evet bunca zaman oldugum mutluluklar yeter bana'' yazdı
şimdi siz söyleyin neydi bizim aşkımızın günahı, bunları yaşamamız reva mıı bize ne yapacagımı gercekten bilmiyorum canım acıyor kalbim yorgun...
severek ayrılmak o kadar zor ki.. yakın zamanda da babamı kaybettim bu da üzerine geldi artık yaşayamıyorum nefes alamıyorum çıkış yolu istiyorum bana bir akıl verin ne olursunuz
Sevgilimi annesi benden koparıp aldı?
1
1
Görüşünü yaz