Sevgilim çevresi beni yanına yakıştırmıyor diye olay çıkartıp ayrıldı açıklamayı okuyunuz?

kartal960309
Kız arkadşımla 4 yıldır beraberiz ve bu 4 senede yaptığı her şeyi sineye çektim. Hep alttan alan ben oldum. Haklıyken bile haksız oldum. En ufak şeylerden olay çıkarttı. Sevgilim çevresinden çok etkilenen birisi. Bu 4 senede kaç kere bunu kanıtlamama rağmen hala benden çok arkadaşlarını dinler ve ben hep suçlu olurum. Ve en son bana dediği çevremdeki kimse seni yakıştırmıyor. Sen daha iyilerine layıksın diyolar. Çok yakışıklı değilim kabul ama eli yüzü düzgün bir insanım ve hep sadakatli davrandım. O benden habersiz başkasıyla buluşmuş ve ben onu bile affettim. Ama bende en son böyle bir sonla karşılaştım. Gururumu hep ikinci planda tuttum. Bazı şeyleri gördüğüm halde kör oldum. Sanırım kendim ettim. Çok bağlıyım kopamıyorum. Sadece Allah en iyisini bilir diyerek Allah'a havale edeceğim. Çok kırıldım ama belkide daha hayırlı birisi beni yeniden ayağa kaldırır ve tiple değil beni karakterim, yüreğim , kalbim için sever.
Sevgilim çevresi beni yanına yakıştırmıyor diye olay çıkartıp ayrıldı açıklamayı okuyunuz?
4
5
Görüşünü yaz