Fikrinizi merak ediyorum arkadaşlar?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba, bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşımla beş aydır görüşmüyoruz, ama yakında üniversite okudugumuz şehire geçmeyi planlıyorduk. Onun eğitimi bitti, ben ise hala eğitimime devam ediyorum. Ben bir iş bulup biraz para biriktirmeyi planlıyordum oda beni görmek için gelecekti ve o şehirde iş bulup orda kalmayı planlıyordu bende inşallah orada olacağım için. Yani böyle planlıyorduk. Kendisi şu anda turistik bir bölgede yaşıyor, ablası ona otelde bir iş bulmuş bellboyluk. Oda benim fikrimi aldı, sen ne diyorsun diye sordu. Orada işe başlarsa benim yanıma gelemeyecek, o zamana kadar da çok uzun bir süre görüşmemiş oluruz. Ama eğer çalışırsam çok iyi para biriktiririm lojmanda kalırım, hem para biriktirmem iyi olur belki nişan işini aradan çıkartırız belki dedi. Bende ben hoş karşılamıyorum çok uzun süre görüşemezsek bizim için iyi olmaz dedim. Oda belki arada sen yanıma gelirsin dedi. Ama ben gelemem işe falan başlarsam dedim, öyle kaldı. Sanırım teklifi reddedecek. Çok arada kaldım bende şimdi, benim yanıma gelirse para biriktiremez. Ama yanyana oluruz. Diğer şekilde uzak oluruz ama para biriktirir. Ben çok zorlasam belki ayda bir de olsa günübirlik yanına giderim belki. 🥺 siz olsanız ne derdiniz? Ne yapardınız? Kafam allak bullak oldu düşünemiyorum lütfen bana fikir verin.
Fikrinizi merak ediyorum arkadaşlar?
2
1
Görüşünü yaz