Bir o*ro*pu 3 yakın arkadaşın sonunu getirebilir mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar biz 3 samimi arkadaş aşırı yakındık yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ölümden döndük polisten bile kaçtık ama yine de birbirimizi bırakmadık satmadık 2 yıllık harikalar ötesi bi dostluğumuz vardı aşşırı samimiydik bir gün içimizden biri bir orspuyu sevdi kız ingilterede bakireliğini bozmuş 15 yaşında burda 2-3 oğlanla yapmış ve bize de bunları anlatıyordu sürekli ona aşık olan arkadaşım hala onu sevmeye devam ediyordu bir gün beraber kalalım dedik kızı da çağımak istedi ona aşık olan arkadaş çağırdık o da geldi alkol aldık eğlendik gecenin ilerleyen saatinde sigara içmek için balkona çıktık kız ben ve ona aşık OLMAYAN arkadaş sigara içtikten sonra arkadaş içeri girdi biz kızla kaldık sigarasından bi fırt alırken elini çektirdi çektirdi içirtmedi dudaklarına dudağım değdi öpüştük 2 saniye ben çıkmak istedim arkadaşım seviyor diye kız kolumdan tuttu balkona geri çekti devam etmek istedi ben de kendimi durduramadım ona aşık olan arkadaşım da bizi gördü ve aramız baya açıldı düzeltmek istiyorum ama olmuyor ne yapmalıyım bi akıl verin lütfen
Bir o*ro*pu 3 yakın arkadaşın sonunu getirebilir mi?
2
6
Görüşünü yaz