Öğrenciyim diye sürekli bir şeyler alması normal bir durum mu?

Gizli Üye
Daha 2 aylık sevgiliyiz ama 4 sene mazimiz var aşka dönüşünce işler değişti 20 yaşındayım sınava hazırlanıyorum daha ve bu sene ısrarla üniversiteye git diyor kendisinin bir işi var maddi anlamda durumu iyi benimle evlilik düşünüyor ama daha yeniyiz ilk buluşmamız birkaç ay sonra olacak ve bana yok paket yaptırayım yok harçlık göndereyim falan diyo hep gerek yok düşünmen bile yeterli desemde sevgililer gününde yaptığı sürprizde mahçup oldum doğum günümüde biliyor ama sürekli böyle hediyeler alınca kendimi kötü hissediyorum konuştumda sen mutlu oluyorsun gerekirse canımı veririm diyo 🙄 ama ben çalışmıyorum bir gelirimde yok bu ilk buluşmada hep kendisi ödeyecek gibi para versem zaten kabul etmez ciddi anlamda söylüyorum onu yolmak gibi derdim yok ben alamadığım içinde birşey istemiyorum ne yapmalıyım buna göre cevaplarsanız sevinirim.. onun için sadece bir çeyreğim var belki onu zararına bozdurabilirim
Güncellemeler:
8 ay
Şuanda ailen sıkıntı canım istedikçe birşey yapamıyorum kafam estikçe seni alıp gezdirmek istiyorum bu yüzden ailenle arandaki baskıdan da kurtulmak için tercih ver diyor 🙄
Öğrenciyim diye sürekli bir şeyler alması normal bir durum mu?
3
2
Görüşünü yaz