Ben nabıcam yardım edin?

Gizli Üye
Şimdi kısaca derdimi anlatmak istiyorum 24yasindayim bi kızım var 5yasnda 18yasinda severek evlendim kötu bi çocukluğum vardi annem psikiyatri hastasiydi bana etmedigi bırakmadı şlizofreni sürekli döverdi bogardi evden atarlardi yani neyse evlendim seviyordum ama bi yönden de ailemden kurtulmaktı amacım ama evliligimdede yüzüm gülmedi eşim bnimle ilgilenmeyen aldatan bizi önemsemeyen evin eşyalarına kdr satan biriydi3yil önce kza geçirdi ameliyatlar oldu hep bn bktim sağ eli felcli kaldı şimdi çalışamıyor engelli maaşı ile geçiniyoruz emekli bile olamıyoreşimin ailesi eşimden beter o konuya girmeyeym bn bi çözüm bulmam gerekiyor kızım icin endişeleniyorum ona bi gelecek veremiyorum zor zar karnını doyuruyorm babamla anneme dönemem annem hasta kızıma zarar verebilir çalışamam kızım var kızıma kimse bkmaz evet esimle beraberim ama onun dünya yansa umrunda olmayiz sürekli düşünüyorum ne yapicamda hayatımı yola koycam uzun oldu lutfen yazin ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
8 ay
bana bak ve şükret çocuğun yok kendimi geçeli cok oldu kızımin hayatını mafetmetim yeter Eşimin ailesi tarafından nefret ediliyorum çok bişi istememiştim hâlbuki basit sıradan bi hayat o da olmadı çocuğum da yaşıyo benle beraber kimseye anlatamıyorum kendimi içimde heo ne varsa içimde annem gbi olmaktan korkmaya başladım annem babam yok saysak yeridir çünkü gitmem imkansiz kızımı balkondan atmaya kalkti kac sefer kendinde değilki annem
Ben nabıcam yardım edin?
4
4
Görüşünü yaz