Sevdiğim Kızla İstemeden Çok Yakın Arkadaş Oldum?

Gizli Üye
Öncelikle Merhaba, 5 ay önce bir kızla tanıştım bu kızla istemeden çok yakın arkadaş olmuşum farkında değilim. Şimdi öncelikle bu kız her şeyini bana anlatıyor ediyor falan yani kendini bana çok yakın hissediyor, malum pandemi dönemindeyiz en son 3 ay önce görüştük bana seni çok özledim lütfen buluşalım gibi şeyler diyor ve bunu hep belli ediyor söylüyor ve benden yeri gelince ilgi de istiyor, kızla hiç erkek konusu vs konuşmadık o konuları bana anlatmıyor ben de utangaç biriyim sormuyorum sevdiğin ettiğin biri var mı yok mu diye, geçen gün bana dedi ki, mezuniyet töreninde benim kavalyem sen olucaksın dedi ben de bir şey diyemedim, birbirimize sürekli iltifat vs de ediyoruz ama kızla dediğim gibi istemeden çok yakın arkadaş oldum, bazen onu kandırıyorum bir kızla konuşuyorum vs diye tepkisini merak ettiğim için çünkü ona göre hareket edeceğim, aşırı kıskanıyor bu konularda beni, ve trip te atıyor, şimdi soracaksınız kıza hoşlandığını belli ettin mi diye yani sürekli iltifat vs ediyorum, yeri gelince ilgi de gösteriyorum, yeri geliyor kötü bir durum oluyor yanında oluyorum... Ama ben ne yapacağımı gerçekten artık bilmiyorum. Bana anlatıyor mesela ablamın çok yakın bir arkadaşı vardı liseden aynı senle ben gibiydi şu an sevgili olmuşlar diye. Lütfen bana yardımcı olun ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.
Sevdiğim Kızla İstemeden Çok Yakın Arkadaş Oldum?
2
4
Görüşünü yaz