İlişki sorunları?

+5Xper
Gizli Üye
Arkadaşlar merhabalar. Kafam çok karışık. Geçen sene tanıştığım bir çocuk vardı. 1 hafta görüştük herşey çok iyiydi ama ben yanlış anlaşılmalardan dolayı onu terkettim. Sonra özür dileyip tekrar döndüm. Eskisi gibi olmadı tabi herşey kırmıştım onu. Telafi edebilecek kadar yakında da değildim. Kısacası anlatamadım kendimi ve tekrar bitti. 2 ay önce yine konuşmaya başladık çünkü unutamadım aradım ve özür diledim. Bu sefer aradık birbirimizi ilk haftalarda yine herşey çok güzeldi. Beni sevdiğini söyledi. Çok iyi davrandı sonra askerlik çıktı ve gitti acemi birliğindeyken çok konuşamıyorduk zaten o ararsa anca çünkü sürekli eğitimleri vardı. Günaydın iyi geceler mesajları standartlaştı hatta sadece bundan ibaret oldu. Usta birliğine geçtikten sonra biraz daha rahattı. Telefonu elinde whatsapp insta sürekli aktifti. Zaten çok sosyal biri özgürlüğüne de düşkün bir karakteri var. O yüzden bunu sorun haline getirmedim hiç. Ama farkettim ki sosyal olduğu zamanlar beni kapsamıyor. Çevrimiçi sürekli ama yazmıyor. İnstagram da hikaye paylaşıyor. Mesajlaştığımızda da konuşmayı sürdürecek cevaplar atmıyor. Aramıyor da ben de askerde rahatsız etmeyeyim diye aramıyorum. Ben de bu yüzden zorlanıyorum. Aramızda bu sefer de mesafe var yine yanlış bir şekilde bu ilişkiyi bitirmek istemiyorum. O da bitirmek mi istiyor ya da benim mi bitirmemi istiyor yoksa nasılsa cepte mi diyor anlayamıyorum. Askerde diye sorun yaratmak istemiyorum. Ama bulunduğu yer rahat bunuda biliyorum. Sizce neden böyle olabilir?
İlişki sorunları?
4
0
Görüşünü yaz