Çok çaresizim bu konuda lütfen fikir verin?

Gizli Üye
1.5 yılı geçen bir ilişkim var okuldayken tanıştık ama malum pandemi oldu araya mesafeler girdi yine devam ettik kendisini o kadra çok seviyorum ki anlatamam sonra farklı şehirlerdeyiz baya uzak mesafe işte ikimizde okuduğumuz şehirde buluştuk herşey çok güzeldi birkaç gün kaldık gözlerinin içinde hep bana karşı bir pişmanlık sezdim belli etmese de hiçbir zaman telefonuna açıp bakmadım gece yanımda girdi ilk kez şifresini aslında bakmicaktim ama hep şüphe dolu geçirmek istemedim biriyle konuşmuş ama sonradan bitirmiş konuşmayı okumaya midem kaldırmadı başıma yıkıldı herşey birşey de diyemedim ağlamaktan başka herşeyimi topladım gidecektim izin vermedi sonrasi sabah gittim ama bittim yani o gece ki yorgunluğumu asla anlatamam çok kötüydü ama vazgeçemeyecek kadar çok seviyordum kendime yediremesemde kabul ettim ama şu an bana batmaya başladı bu durum sürekli şüphe içinde olmak buluşacağız yine yakın bir zamanda ama ben bir gelecek göremiyorum birkez yapan bir daha yapar diye düşünüyorum ama aşk böyle boktan birşey sizce ayrılmalı mıyım buluştuğumuzda ne yapmalıyım..
Çok çaresizim bu konuda lütfen fikir verin?
0
3
Görüşünü yaz