Babama karsi tavrim ne olmali o mesajlardan sonra?

mervesen2
herkese merhaba,
ben gectigimiz haziran ayinda bosandim.2. yasinda bir kizim var. universite bittikten 1 hafta sonra çalışmaya basladim ta ki dogum yapana kadar ama anne olunca ise donemedim cunku birakmak istemedim. annem ve babamin yanindayim. temizlik, yemek, babamin kisisel bakimi, ilaclari, doktor randevulari annemin fizik tedavisi herseyi yapiyor ya da organize ediyorum ama babamin surati surekli asik.
kiz kardesimle olan yazismalarini gordum cunku telefonuna ayar yapmami istemisti o sirada gelmeye basladi ismim yaziyordu.
benim hakkimda babam. beceriksiz, Şu an calismiyor bana masraf oluyor beraber yasamak istemiyorum demis. masraf derken babam arabasini vermiyor 5 tl bile harclik vermiyor. yemek yemem masraf.
bu mesajlari gordukten sonra babama eskisi gibi davranamıyorum. hatta acikca sordum yalan mi demesin mi?
ama hergun bugun ne yemek yapiyosun surayi topla vs diyor.
ben çalışırken her yaz tatile gonderirdim.
o zaman benden iyisi yoktu.
simdi diyeceksiniz ki is bul inanin deli gibi arıyorum ama yok. kizimi birakmak istemiyorum ama bu gergin evde yasamak da istemiyorum. kizimla bir evimiz olsun istiyorum.
bunu elbet Allah in izni ile basaracagim ama babama karsi tavrim sizce ne olmali?
Babama karsi tavrim ne olmali o mesajlardan sonra?
8
3
Görüşünü yaz