Erkek arkadasım beni artık istemiyor?

Gizli Üye
9 aylık bir ilişkimiz vardı sürekli kavga ediyoduk benim yüzümden en son kavgada ayrıldık ve 1 ay ayrı kaldık ama gene de iletişim içindeydik,1 ay ayrı kaldıktan sonra doğum günüydü ona hediye aldım süprizler yaptım yumusadı konusmaya basladık ancak ben gene batırdım kıskançlık yaptım bir kızı takip etti instadan ve benden gecenin 4 ünde saydırdımm o da bana gezelim tozalım ama sevgili olmayalım zamana bırakalım dedi bende salak kafam o an hayır böyle bişey yok olmaz dedim ve bitirdik dün gece ona yazdım özlediğimi yazdım yalvardım salak gibi sensiz yapamam tarzı bana beni sevmediğini soğudugunu bir gram bana bişey hissetmediğini söyledi bende hayır seviyosun beni sinirden yapıyosun dedim ve yeter sıktın artık dedi engelledi yüz yüze vedalaşmak istedim onu bile istemedi madem bişey hissetmiyosun yüz yüze bitirelim dedim yok dedi ve bende ona tamam bittiyse bitti mesajı attım ve şu an beni her yerden engelledi geri döner mi ben kendimi değiştirmek için her yola baş vurdum zamana bıraktım ama ekstra bişey yapmam gerekir mi
Güncellemeler:
8 ay
Şöyle bişey de var kızı 1 aylık ayrı kalma sürecimizde takip etmiş kız yeni kabul etmiş kızın takip isteğini bile kabul etmemişti ama kız düşmanımdı ve ona gece saat 4 te bu yüzden saydırmıştım bunu açıkladım ancak sen böylesin fevrisin falan tarzı seyler dedi bana benden soğuduguna inanmıyorum o kadar sinirli ki bana bunu hissede biliyorum beni suçluyor
8 ay
Peki kendimi bu çukurdan nasıl kurtarıcam onu severken nasıl bırakıcam
Erkek arkadasım beni artık istemiyor?
6
2
Görüşünü yaz