Bu adamın şimdiki hamlesi ne olacaktır arar mı?

Gizli Üye
6. senesinde, ailelerin tanıştığı, evlilik planlanan bir ilişkim var. Erkek uzun süredir işsiz, virüs başladığından beri başvurularına dönüşte alamıyor. Ben kaprisli ve fevri davrandım, hatamı kabul ediyorum. O daha sakin, kızarsa engeller ama ben sakince davransam yapmaz, yapma sebebi benim tavırlarım özünde. Bu sıkıntılı dönemde kafama sürekli bir şeyleri takmam, her konuyu büyütmem, fevriliklerim oldu. 45-46 gün önce bana, "Bak ben çok uzun süredir işsizim. Psikolojim zaten iyi değil, bir de senin bu tavırların gerçekten bunaldım ben. Düzeleceğini kaç kez söyledin. Bana en azından işe girene dek elleme yazma arama." dedi ve instagramda engelledi gitti. Whatsappta engellememişti, numaramı silmişti, hakkında kısmını göremiyordum. 3 hafta önce instagram hesabının gizliliğini açıp imalı bir hikaye atmıştı (iması kötü değil aklım sende, ayrı olsak da gözüm üstünde, seni takipteyim anlamında ima) hikayenin süresi dolunca hesabını geri gizlemişti. Başka hiç bir paylaşımı, hikayesi olmadı benimle alakalı veya alakasız. Geçen hafta numaramı rehberine geri eklemiş, whatsappında hakkında kısmını görebiliyorum kazanmak kirlidir, kaybedelim insan kalırız yazmış. Ben de 2 gün önce imalı bir hikaye atıp instagram gizliliğimi açtım, benim hikayemde onu düşündüğüme dair bir hikayeydi. Bir tane 0 takipçi ve 0 takip edeni sahte hesap izlemişti. Hikayemin süresi doldu gizledim hesabımı, ben hesabımı gizleyince o sahte hesapta kapatılmıştı. Aşırı takipleşme durumları yok ama bütün kız arkadaşları ne fotoğraf atsalar beğeni atıyor. Bana "işsizlik psikolojisi, kafanda kurma başka bisey yok, benim derdim işsizlik" diyerek giden adam instagramda kızlara beğeni yağdırması ironik. Işsizlik psikolojisinden aşırı etkilenmiş olacak ki kızların resimlerini paso beğeniyor. Canıma tak etti tutarsızlıkları, bende engelledim her yerden. Meraklanacak mıdır? Sizce hamlesi ne olacak?
Bu adamın şimdiki hamlesi ne olacaktır arar mı?
1
0
Görüşünü yaz