Cikmazdayim tavsiye verin bana?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba direk konuya gireyim benim 6 yıldir görüştüğüm kız arkadaşım var çocukluk aşkım. Ona ben ilk görüşte aşık oldum tanıdığımdan berida bir gram eksilmeden devam etti ona olan sevgim. Çok zor kazandım kalbini peşinden çok koştum. Mutluyduk oda beni seviyordu (öyle gibiydi) o kadar iyi bir insan ki o onca hatama rağmen yanimda durdu beni hiç yalnız bırakmadı varlığını sevgisini hep kalbimde hissettim onun güvenini bile kaybettiğim oldu ama bana hep bir şans daha verdi. Gecen gün telefonuyla bişey yaparken notlarına girdim bir sürü not yazılmış. Başkasına olan aşkını anlatmış hep. Nasıl kalbine gömmeye çalıştığını kimseye anlatmadigini ona soyleyemediklerini hep oraya dökmüş gördüğümden beri buz kestim. Benim ona olan aşkım gibi onun ona olan aşkı. Onun haberi yok gördüklerimden gider diye söyleyemedim ama çok mutsuzum. Bunu anlıyor ve sürekli yine yanımda olmaya sevgisini hissettirmeye beni mutlu etmeye çalışıyor. Ben ne yapacağım arkadaşlar biz bir yıla söz kesmenin hayalini kuruyorduk.. nolur yardım edin delirecegim
Cikmazdayim tavsiye verin bana?
1
3
Görüşünü yaz