Silmelimiyim heryerden?

Gizli Üye
İyi geceler. Ara ara Aynı ortamda bulunmak zorunda olduğum biri vardı. İş ortamı vs. İlk görüşte etkilenmiştim. Hiçbişekilde adım atmadım resmi hitaplaşırdık. iş konusunda bilgi almak için wpdan yazmak zorunda kaldım. Konuşmalarımız hep iş üzerineydi. Daha sonra ayrılmak zorunda kaldı işyerinden. 2,3 hafta boyunca hiç konuşmadık görmedim bile yüzünü. Sonra bi şekilde wpdan normal konuşmaya başladık. Çok güzel bi yüzüm olduğunu söyledi. Teşekkür ettim bende. Konuşmalarımız devam etti. Canım diyordu bana bende canım mı:) dediğimde evet hissediyorum ilerde olacaksın diyordu biarada evlilik muhabbeti açmıştı bende hayırlısı:) demiştim. Etkilendiğim için çok hoşuma gidiyordu. Son 1 haftadır mesajıma cevap vermemeye başldı. Mesajıma mavi tik bile atmıyor ama giriyor whatsappa. Hergün yazan insan günde 2,3 mesaj. Neden? Bile diyemiyorum. Aramızda birşey yok çünkü beni küçümser diyede soramadımda. Ve 3 gün oldu mesajımı gördü 3 gündür yazmıyor bende yazmadım hiç. İnstagramda ekli kendi eklemişti. Hikaye atıyorum görüyor hiçbişekilde yazmıyor. Numarasıda var. Ne yapmalıyım. Silsem her yerden doğru olurmu? Veya tekrardan yazarmı çok etkileniyorum aklımdan çıkmıyor.
Silmelimiyim heryerden?
3
3
Görüşünü yaz