Bunaldım bu hayattan artık benim de sevgilim olsùn istiyorum ama olmuyor 22 yaşındayım şu ana kadar hiç sevgilim olmadı n'apcam?

Gizli Üye
Beni Allah aşkına linç etmeyin nolur yalvarırım.
Kısa, kırıcı, incitici, saçma sapan yorūmlar istemiyorum bu arada. Objektif, yapıcı yorum istiyorum.
Her neyse devam ediyorum anlatmaya.
En çok da 14 Şubat 'a yalnız girdiğim için bana koyuyor. Ne zaman çift olarak gireceğim diyorum. Bir türlü o doğru insan denk gelmiyor.
Bu arada gerçekten tipsiz diyebileceğiniz bir erkek değilim. Benim korkum aslındaa reddedilmek değil tabi reddedilmezseem hiç fena olmaz ama benim asıl korrkum aşağılanarak, kötü davranılarak reddedilmem.

Bu arada mesela birinden hoşlansam kızı gözümde çok büyütüyorum ister istemmez.
-O beni beğenir mi?
-O benim hakkımda ne düşündü?
-Heyecandan yanlışlıkla bir laf etsem tabi hakaret değil tabi benim hakkımda ne düşünür?
-Rahat davransam mesela benim kusurlarıma rağmen sever mi?
Bir de iltifat etmeye çekiniyorum yüz yüze tabii ki de ama whatsappta mesajlaşırken meselaa rahatım akıyorum gidiyorum yani.
Hep benim karşıma kendini beğenmiş, egolu insanlarr çıkıyor.
Artık kızlardan korkar oldum. Bazı insanların günahını başka kızlara yüklüyorumm. Samimi olduklarından emin olamıyorum. Birisine aşık olmaktan korkuyorum. Olsam hüsrana uğruyorum ama hüsrana uğramak istemiyorum.
Çok denedim bir türlü olmuyor. Yalnız olmak istemiyorumm ben ne günah işledim hep düşünüyorum. Hep kendimde hata arâmaktan bıktım.7 milyar insan arasından neden bennim başıma geliyor bu tür şeyler herkes kavuşuuyor sevdiğine ama ben kavuşamıyor. Evlennen insanları sevgilisi olanları hep kıskanıyorum ben kıskanmak istemiyörum. Sokakta çift görmekten bıktım. Neden böyle oluyor?
Bunaldım bu hayattan artık benim de sevgilim olsùn istiyorum ama olmuyor 22 yaşındayım şu ana kadar hiç sevgilim olmadı n'apcam?
4
3
Görüşünü yaz