UZAK MESAFE İLİŞKİM BİTTİ LÜTFEN YARDIM EDİN?

çokuğraştım
Öncelikle selam 2 yıl önce uzak mesafe ilişkisi yaşamıştım ilk başlarda hiç umursamıyordum şaka gibi geliyodu. İlk wp den konuşmaya başladım sonra onun şehrine gittiğim zamanlar buluştuk 4 5 kere sonra ben 2 3 kez daha gittim onun yanına herşey çok güzeldi hayaller kuruyodum, bütün arkadaşlarıma aileme çevremdeki herkese bahsediyodum fakat sonra okullar açıldı ve sevdiğim kız beni resmen hayatından çıkarmıştı bu şekilde yürümediğini söyledi ve oan herşey bitti. Çünkü pnu sıkboğaz etmek istemedim eğer, en azından beni güzel hatırlasın diye. Ve instagram dan felan halen takipleşiyoruz ve inanırmısınız 2 yıldır bian bile aklımdan çıkmadı. Kimse onun kadar sarmadı beni. Yaşadağım şehirde birçok güzel kız bana platonik ama hiç biri benim gram ilgimi bile çekmedi. Artık dayanamıyorum. Bu arada özlediğin eskiini görünce daha kötü oluyosun derler ya tam tersi onu 2 yıldır görüp haber alamamak beni yerden yere vuruyor ve bu hiç bitmicekmiş gibi geliyo gerçekten hayattan, derslerimden, yaşadığım büyüdüğüm şehirden soğudum. çevremdeki bazı kişiler yoluma bakmamı söyledi denedim ama olmuyor kimse bana onun gibi eğlenceli vakit geçirmiyor. Bu konu hakkında lütfen kesin bir çözüm söylermisiniz. Artık yeter.
UZAK MESAFE İLİŞKİM BİTTİ LÜTFEN YARDIM EDİN?
4
2
Görüşünü yaz