Acil cevap sorum asagida?

Gizli Üye
Kısaca anlatmak istiyorum ınsallah anlar da fikirlerinizi söylersiniz bana çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum Ilk sorunum söz ve nisanda oldu sözu bizde erkek tarafı yapar bütün masrafı ile nisanlim tarafida yapmak istemediler bizimkiler de çocuğu ara söyle dedi aradım işde dedim elbise pasta gerecler size aitmis dedim bu sekil bana geri dondude onlari arastirdin madem bana ne alacağını arastirdin mi dedi hiçbirşey söyleyemedim orda neyse dedim organizasyon tutalım dedim o size ait bize ait degil dedi bu sekil bana onu da tamam dedim Nisan alışverişine gittik sanarsın bakmaya gezmeye gittik nerde bimilyoncu var oraya götürdüler bizi ordada birsey demedik nisanlimin ailesi köye gitti burdada bir abisi var evli işte bize geldi nisanlim abim bizi yemeğe bekliyor dedi annem babam yanimda izin alma yok gidelim mi demek yok burdada neyse dedim sonra gideriz dedim demez olaydım başladı söylenmeye o benim abim bizi bekliyor kirk yılında bizi çağırmış yengesine beni hiç sevmez nisanlanali 1 yıl oldu bir kere evine buyur etmiş insan değil hatır sormaz bir insan neyse ailemin yaninda bana sesini yükseltmeler üstüme yurumeler delirmiş gibiydi yani babamda birsey diyemedi ailesi köyde oğlumu evlerine çağırıp da sikistmis demesinler diye birsey demedik böyle gitti Ailesi babamı da annemide bir yere koyup konuşmazlar babası babamı ay da bir kere arar sorar oda ağız ucuyla Ayda bir cagirmalar buraya gelmeler gelirlerde boş gelirler söyle birsey akılda gelmek yok Nisanlanali 1 yıl oldu bir kere dışarı çıkıp da yemeğe göturmez beni gezdirmez hediye almaz mutlu edicek birsey yapmaz ancak bos bos seni seviyorum özeldim napiyorsun kelimeleri ailesine karıda korumaz beni dik bir insan değil annesinin lafını dinler Ne yapmalim sizce şu an nişanı attim gibi soyledim iyice düşünün dediler ailem yumuşaklar cocuk iyi kötüsü çıkar karşına tarzında konuşmalar yapiyorlar atmalimiyim sizce
Nisanlim
A seç
Ailesi
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Acil cevap sorum asagida?
3
4
Görüşünü yaz