Ağlayarak giden erkek pişman olur mu?

Kediannesibus
26 yaşında kendi halinde yaşayan tiptim Hayatıma 5 senenin sonun da 2 sene peşimden gelip ve tesadüfen benim onu fark ettiğim adam 1 hafta önce beni terk etti. bu 5 sene hayatıma kimse alamadığım dönem neysee herşey harikaydı her şey bana baba sevgili arkadaş nefes bi erkek arkadaştan daha öteydi herkesin imrendiği bir ilişkiydi 1 senedir de beraberdik evlenme kararı falan alındı aileler biliyo falan zor zamanın da eli elimde işsiz kaldığım dönemde elim ayağım ve çok seven bi adamdı yanı ben öyle görüyordum ıssız kaldığım için ve onu çok göremediğim için biraz sinir yapıyodum birazda ailevi problemler hepsi ona kalmış gibiydi velasil kelam 1 gün önce bizim bi sansimiz var mı diye sordum tartismistik neden olmasın dedi ve sorunumuzu halledemem ben yine atar yaparak ben bitiririm ne zaman konuşcaz dedim hep ben ayrılalım dediğim de ağlar bize bi sans daha ver derdo bende seviyorum tabi derken bana dediki birbirimizi üzmeyelim geldi yüzüğü eşyalarını aldı ağlaya ağlaya gitti ve ben onu çok seviyorum eminim oda ama çok büyük konuştu dönmem diye sizce unutur mu beni döner mi bana burcu da boğa bende yengeç numaramı silmemiş fotolarımız da aldı gitti
Ağlayarak giden erkek pişman olur mu?
11
5
Görüşünü yaz