Neden bana yalan söylüyor?

Gizli Üye
ilişkimizin ilk aylarında bana sürekli kızlar gösterip ' çok tatlı çok güzel vs' bir sürü şey söylerdi ama ilişkimizin hiçbir aşamasında bana böyle iltifatlar etmedi. Bu özgüvenimi düşürdü. Ben bunu belirttikten sonra sadece başkalarına güzel demekten kaçındı yanımda. Bu beni daha çok sinir etti çünkü görebiliyorum nasıl baktığını ve bunu benden saklamaya çalışması enayi gibi hissettiriyor. Bana hiçbirini güzel bulmadığını söylüyor sözleriyle, ama bakış okumak diye bir şey var. Bana ne yahu güzel bul istediğini. Benim derdim bu değil ki. Birkaç kez instagramda da çıplak kadınlara baktığını gördüm. Ben gelince değiştirdi. Yani ben aşırı normal karşılarım bir kadına göre böyle şeyleri. Benden güzeli elbet ki olacak. Çok istiyosa gitsin onlarla beraber olsun derim en fazla. Böyle olduğumu bile bile bana yalan söylemesi ne bileyim ya gereksiz tavırları bana güven vermiyor. Sıkıntı etmediğim bi konuda bile yalan söylemesi her şey için söyleyebilir gibi geliyor. 1.5 senelik bir ilişki bu arada. Sizce yaptığı şey onun psikolojik bozukluğı olabilir mi, benimle alakasız bir şekilde. Belki kötü niyetle bakıyordur ve utandığı için bildiğimi ve kızmadığımı bile bile yok öyle şey diye inkar ediyordur?
Neden bana yalan söylüyor?
13
16
Görüşünü yaz