Eşimle anlaşamıyoruz ne yapmayalım?

Ldlls
Biz çok genç yaşta evlendik seviyoruz diye kaçtık sevgiliyken çok anlaşamıyorduk evlenirsek belki düzelir dedik gene aynı şeyleri yaşıyoruz sürekli kavga ediyoruz haftanın 1 günü normal geçiyor herşeye küsüyor eşim çocuk gibi davranıyor ailem bile geldiğinde küsecek neden arayıp onların yanında bile suratımı düşürüyor ben onun için herkesi karşıma almıştım ama o her seferinde kavga için sebep arıyor kendimi bile artık anlatamıyorum psikolojimi bozdu resmen her kavgada o bana küfür ediyor ben ona en son ki kavgamızda sinirlenip sobanın üstündeki çaydanlığa vurdu ve yandım canım acıdığı halde ağlarken bile sinir etmeseydin yapmazdım dedi bir yanım boşan gitsin diyor birbirinizi kırmaktan üzmekten zarar vermekten başka işiniz yok diyor bir yandan deli gibi seviyorum ama sürekli evliliğimizden pişman ve çok ağır konusuyor kadınlığıma kadar laf söylüyor damarıma basıyor insanım bende susamıyprum tahammül seviyem kalmadı bende ona karşılık veriyorum napıcam bilmiyorum belden aşağımı bile komple yaktı gene küs bana yüzüme bakmıyor ve ben suçlamadım bile kasıtlı yapmadın deuip geçtim napabilirim bilmiyorum lütfen kırmadan incitmeden yorum yapın
Eşimle anlaşamıyoruz ne yapmayalım?
3
4
Görüşünü yaz