1.5 yıllık sevgilim askerden geldiği gece beni aldatmış, videosu elime geçti. Ne yapmam lazım?

Gizli Üye
kendimi o kadar değersiz hissediyorum ki neyse arkadaslar amacım rahatsız etmek değil sevgilimle 1.5 yıldır beraber olduğum ve ciddi düşündüğümüz ilişkimiz vardı askere gitti bekledim geldi geldiği gece arkadaşları eğlence düzenlemiş ben erkek erkeğe sanıyodum fakat kız arkadaslarıda varmış ve gece ilişkiye girmişler bu kızla ben kavgalıydım aramızda büyük tartısmalar olmuştu sarhoş halinden yararlanıp sevgilimi videoya almış ve bana attı söylediği sözler ettiği laflar o kadar ağrıma gitti ki dünyalarım başıma yıkıldı resmen odamdan çıkamıyorum içime kapandım sevgilim defalarca özür diledi ama nafile ben bu içimdeki öfkeyi sızıyı nasıl dindiricem lütfen yardım edin napmalıyım?
Güncellemeler:
1 ay
arkadaşlar toplumda aldatılmak ne ara normal karşılanır oldu erkeklerin ihtiyacı, durum ne olursa olsun karşılaması hakmış gibi davranıyosunuz. bunu bi kız yapsa namus meselesi edinirdiniz. erkeklerin iğrenc yorumları kadar kadınlarında affet şans ver demesi aynı derecede umarım bu yorumlar sahici değildir ben affetmeyi düşünmüyorum zihniyeti kirli olanlarda umarım yaşayarak erkektir yapar askerdir ihtiyactır laflarında ezilirler ve umarım erkekler askerdeyken aldatan siz değilde sevgiliniz olur
1 ay
belki o zaman bi olaya aynı yürekten bakabiliriz tüm yorumlar için teşekkür ederim videoyu silip hayatıma bakacağım. umarım benim yasadıklarımı vicdanı temiz kalbi güzel seven insanlar yaşamaz sağlıcakla kalın.
1.5 yıllık sevgilim askerden geldiği gece beni aldatmış, videosu elime geçti. Ne yapmam lazım?
88
102
Görüşünü yaz