Aldatılma Hikayemi Anlatıyorum Siz Benim Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız?

flaminghotcheetos
Merhabalarrr,

Öncelikle bu hikayeyi anlatıyorum ki sizde benim gibi büyük hatalar yapmayın. Bu olay 2 yıl önce oldu bu arada.
Başlayalııım.
Daha önce hiç uzaktan ilişki "sanaldan ilişki" yapmamıştım ve karşıma bu "doğru" kişi dediğim birisi çıktı. Bu kişiyle en yakın arkadaşım aracılığıyla tanışmıştık sosyal medyadan konuşmaya başladık. Uzun bir süre konuştuktan sonra bu kişiden hoşlandığımı sanmıştım. Ve artık flörtleşmeye başlamıştık. Sonra bir gün biz çıkmaya başladık ve size söylüyorum ilk günden size seni seviyorum diyen erkekte sıkıntı vardır. Ben fazla cıvık ilişkiye gelemem. Bu kişi sürekli bana daha ilk günden aşkımlar cicimler seni seviyorumlar falan diyordu. Aradan 1 hafta geçti kız içgüdülerim bu çocukta bir şeyler olduğunu anladı ve yan hesabımdan bu kişiye yazdım. Sevgilin var mı dediğimde yok demişti o zaman ki hislerimi anlatılacak şey değil. Ben konuşmayı ilerlettim baya 2-3 konuştuk yan hesaptan sonra seni seviyorum dedim ve aynı saat aynı dakikada hem bana hem de yan hesabıma seni seviyorum dedi. Artık dayanamadım bu ssleri attım ne bu diye. O da başladı bir hata yaptım demeye başladı affet beni falan diyor. Ben ayrıldım. Aradan 1 hafta geçti konuşmadık kendini suçlu hissedip bana yazdı hesabını verdi al mesajları oku diye. Keşke o hesaba girmeseydim dünyam başıma yıkıldı. O bahsettiğim 8 yıllık en yakın arkadaşımla konuşmalarına baktım ve bunlar eski sevgiliymiş ben hiç bilmiyordum benle sevgiliyken aynı zamanda kankama seni seviyorumlar aşkımlar falan yine seni hiç unutamadım falan diyor. İlk başta aldatıldığımı öğrendiğimde bu kadar üzülmemiştim ama arkadaş kazığı anlatılmaz bir duygu. Okudum bütün mesajları diğer bir sürü kızla da bu şekilde konuşmuş. Sonra bana geldi çok pişmanım yaptım bir hata falan filan dedi arkadaşlarım da hatasını anlamış affet falan dediler bende affettim keşke yapmasaydım. Yine aynı hatayı yaptı bu sefer yine ayrıldık ve o kankam bütün her şeyimi yaydı. Bende gittim bütün ne varsa herkese anlattım o sinirle. Ve ailesi öğrenip kızı evden kovdular.
Sizce iyi yapmış mıyım siz olsanız ne yapardınız?
İyi yapmışsın bende öyle yapardım
A seç
Kötü yapmışsın
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Aldatılma Hikayemi Anlatıyorum Siz Benim Yerimde Olsaydınız Ne Yapardınız?
1
3
Görüşünü yaz