Boşanıyorum delirmek üzereyim?

Gizli Üye
Eşimle severek evlendik ancak bir türlü anlaşamıyoruz yani o çok sinirli cok kiskanc delilik derecesinde agzima erkek adini bile alsam kıyameti kopariyor 1 senelik evliyiz tabi 1 sene denilebilirse toplasan 3 ay yan yana kalamamışızdır sürekli kavga dövüş artik gereksiz gereksiz seyler icin azarlanmaktan ve hep haksiz olmaktan bıkmış durumda kalip ailelerimize sığınıp bi kac gun ayri yasayip tekrar bi araya geliyorduk o ilk gun hersey cok güzel ama 2. Gün hersey yeniden başlıyor yani birbirimizi cok seviyoruz o da cok seviyor biliyorum ve yarin boşanıyoruz aramizda o kadar büyük bir bag varki onu baskasiyla düşündüğümde bile delircek gibi oluyorum durduk yerde surekli o birseyler yapiyormuş gibi hissediyorum kalbim çarpmaya basliyor o ayrilmak istemedi ama ben artik cok bunalmis durumdaydim ve yanyanayken birbirimizi yiprattigimizi anlamistim bu yüzden o istemesede ailemin yanina geldim ve yarin boşanıyoruz beni gönderirken bile 2 gun boyunca her seferinde sordu dava acmaya gittik dilekçeyi verirken bile emin misin dedi evet dedim ama onu cok seviyorum elimden birsey de gelmiyor cunku yan yanayken de cok üzülüyorum onu baskasiyla düşündükçe deliriyorum tabiki onunda hakki sonucta artik bekar sürekli ağlıyorum durduk yerde gözlerim doluyor yemek yerken bile artik dayanamiyorum ara sira konusuyoruz ve o da bana ayni bunlari yaşadığını söylüyor cok üzüldüğünü surekli ağladığını offff
Boşanıyorum delirmek üzereyim?
7
4
Görüşünü yaz