Aşık olduğum kişinin ismini bile bilmiyorum ona nasıl ulaşacağım?

ciddenbosisler
geçen yıl üniversitede sürekli karşılaştığım biri vardı tam ona açılacakken pandemi girdi araya kaldı öyle. ama hep aklımdaydı hiçbir zaman aklımdan çıkmadı. ona dair hiçbir şey bilmiyordum sadece iibf'de okuduğunu biliyorum ismini, bölümünü falan asla bilmiyordum o yüzden ona ulaşmam imkansız diye düşünmüştüm. hatta belki şu an mezun bile olmuştur onu bile bilmiyorum. geçen gün şans eseri karşıma bir foto çıktı elim çarptı tam sayfadan çıkacakken bir baktım arkada habersiz o hoşlandığım kişi çıkmış fotoda. dedim bu kesin bi işaret olmalı. ben de direkt o fotodakilere yazdım dedim böyle böyle bu çocuğu tanıyor musunuz diye tanımıyoruz dediler. sonra çevresi çok geniş olan arkadaşlarıma yazdım onlar da tanımıyoruz dediler. ama bir kişi instagram kullanmadığını söyledi ve ismi xx dedi bende twitter'a okul gruplarına baktım asla ama asla bulamadım. başka biri de isim söyledi ama farklı bir isim söyledi muhtemelen bu 2 kişi beni kekledi ama neyse. şimdi dostlarım size saçma gelebilir ama cidden bu çocuk kaderimmiş gibi hissediyorum BAKIN ŞAKASIZ SÖYLÜYORUM. ama nasıl bulcam elimde sadece bir fotoğrafı var o da yana dönük ve tam net değil. itiraf sayfalarına at diyen oldu ama çocuğun fotosunu öylece paylaşmak ve bunu yüzlerce kişinin görmesi asla doğru olmaz, diyelim ki yüzünü karalayıp attım e öyle de annesi bile tanımaz yani abartısız. napcam şimdi çocuk kapalı kutu gibi okul sayfalarının 20k takipçilerine bile teker teker baktım ama yok çocuğu asla bulamıyorum dostlar akıl verin aşkımdan ölcem ya napayım şimdi ben?
Aşık olduğum kişinin ismini bile bilmiyorum ona nasıl ulaşacağım?
2
4
Görüşünü yaz