Neden erkekler ilk başta çok hevesliyken sonradan soğuyorlar?

Gizli Üye
Arkadaslar selam. İyi giden aynı evi paylastıgım 4 senelik bir ilişkimi mantıkla hareket ederek bitirdim büyük engeller cıkacaktı önümüze. Ama ondan sonra birlikte oldugum erkek arkadasım ağlayacak kadar bana aşıkken eskisi gibi davranmamaya başladı. İlişkinin başlaması için o kadar iyi biri gibi davrandı ki. İlk başlarda aşırı ilgiliydi. 2 ay yanyanaydık. 5 ay uzaktan yürütmeye calıstık. Gözü hep baska kızlara kaydı son 2 aydır. Ondan önceki uzak oldugumuz 3 ay yine cok ilgiliydi. Ama nerdeyse aldattı gibi bir sey. Yine de beni haklı görmedi. O simdi mutlu. Sonra bir kişiyle daha konuşmaya başladım ama o da ilk başta mükemmel bir hevesle konuşuyordu senle cok mutluyumlar cok huzurluyumlar ama simdi soguk konusmaya başladı. Neden böyle oluyor anlamıyorum. Ben kime güveneceğimi sasırdım artık. Herkesin her söylediği yalan gelmeye başladı. Toparlayamıyorum kendimi bir türlü. 4 senelik o çok iyi giden ilişkimi arıyorum herkeste sanırım. Yani yasadıgım üzüntü kisilerle alakalı değil. Ben gercekten mutlu ve ciddi bir ilişki istiyorum fakat doğru insan karşıma çıkmadığı icin üzülüyorum
Neden erkekler ilk başta çok hevesliyken sonradan soğuyorlar?
10
4
Görüşünü yaz