Mukemmele yakın bir erkek neden aldatır?

Gizli Üye
2 sene sevgiliydik. 1 sene nişanlı kaldik ve bir senedir de evliyiz.

Bana her konuda destek oldu bugune kadar. Bunca sene kavgamiz olmadi, sesini yukseltmisligi yok bana karsi. Sevdigini ve deger verdigini hep hissettim, hissettirdi. Bana bakisi ve tavirlari her zaman olumluydu. Aileme karsi da oyle iyi bir damat. Cok sempatik, esprili biridir. Her zaman güldürür beni. Derdimle üzülür, gulmemle guler bende ayni sekilde. Bana göre ve disariya gore de iyi bir ciftiz. Cevrem cok sanslisin derler, kalbin temiz ki Allah sana boyle birini nasip etti falan derler. Ki her zaman esim şükür sebebim olmuştur.

Bana sadık oldugunu dusunurdum. Boyle derin bakan, sevdigini hissettiren biri aldatamaz diye dusundum ilk basta ogrendigimde. Sadakatsizlik yapacagi aklimdan bile gecmemisti. Ama oyle değilmiş. Aldatmış ve ben sadece birini ogrendim. Dahasi var mi bilmiyorum. Bana hala normal davranıyor, her zamanki gibi.

Ama benim kafam karışık. Evet cok iyi biri, seviyorum ama aldatmayi hicbir kadin haketmez. Boylesine guzel bir evliligi ve tek falsosu sadakatsizligi olan birine aninda hukum verip her seyi/yuvayi dagitmali miyim emin değilim. Cok kırıldım. Bunun surekli mi ve tek seferlik mi oldugunu da bilmiyorum. Yatak konusunda sorun yoktu. Ikimizde mutlu kalkiyorduk. Ama neden yapti bilmiyorum. Biraz fikrinizi almak istedim nasil bir yol izlemem konusunda. Degerli zamaninizi ayırıp okudugunuz icin tesekkur ederim.
Mukemmele yakın bir erkek neden aldatır?
5
8
Görüşünü yaz