Üniversitede bile sevgilim olmadı. Siz olsanız ne yapardınız?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar, maalesef biraz uzun yazacağım kusura bakmayın. Okumadım kardeş durumumuz yoktu diyecekler okumayabilir.
Öncelikle kendimden kısaca bahsedeyim. 25 yaşında, iyi bir üniversitede diş hekimliği okumuş, yine aynı üniversitede uzmanlık yapan biriyim.
Tipime gelirsek, çok yakışıklı ya da çok tipsiz biri değilim. 1.75 boyunda ve 70 kiloyum.
Asosyal bir kişiliğim yok, çekingen değilim.
Üniversite yılları boyunca kızlarla ilişkim ne yazık ki arkadaşlıktan öteye geçemedi. Kızlarla iletişim konusunda bir sıkıntım olmadı. Ancak kızlar tarafından sadece iyi bir arkadaş olarak görüldüm, asla bir hoşlanılan çocuk olamadım.
Benden daha tipsiz ya da daha silik insanların bile birçoğu sevgili bulmuşken benim okul bitene kadar sevgilim olmadı.
Bu durumu o zaman da kafaya takıyordum, şimdi de takıyorum. Kendimi daima eksik hissediyorum. İçimde ukde kalan ve ölene kadar da ukde kalmaya devam edecek o kadar çok şey var ki...
Ben bunu kızların beni tercih etmeyişinin tescillenmesi olarak algılıyorum. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Ve bu hallere düşmeyi de gururuma yediremiyorum.
Üniversite çağı, bir insanın sahip olabileceği maksimum çekiciliğe sahip olduğu zaman dilimidir. Olabilecek maksimum çekiciliğe sahip olduğum yaşlarda, olabileceği maksimum çekiciliğe sahip bir kızı elde etme duygusunu yaşamak bana neden nasip olmadı?
Üniversitede bile bu olayları yaşayamadıysam bir daha ne zaman yaşayacağım? Yaşayacaksam bile gecikmeli yaşanan bir şey ne kadar tatmin edici olabilir? Bu işler için en uygun zaman dilimi üniversite çağı değil midir? Bir şey ancak ve ancak yaşanması gereken zamanda yaşandığı takdirde gerçekten yaşanmış sayılmaz mı?
İşte bu yüzden, şimdiden sonra sevgilim olacaksa bile artık olmasını istemiyorum. Olsa bile bana bir mutluluk vermez bu durum. Her şey zamanında güzeldir çünkü.
Böyle kader mi olur, ben bu kadere isyan ediyorum...
İçimi dökmek istedim. Haklı değil miyim sizce de?
Güncellemeler:
1 gü
Biz de derdimizi biri anlar diye yazdık dalga gecmeye gelmiş herkes. Ne diyim umarım siz sevilirsiniz de psikolojiniz bozulmaz.
Üniversitede bile sevgilim olmadı. Siz olsanız ne yapardınız?
1
5
Görüşünü yaz