Çok Yanlızım cok kötüyüm?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim 3 sene once tanıdım bri vardı bana kendisinin bekar oldunu dedı ve biz 1 sene küsür cıktık sonra bana bu kişi gerçekten tecavüz etti ben hastaneye gttm kriz gecırdım sus dıe tehtıt etti agladım bana dedı ben sneı alcam zaten elimi tuttu guven bana dedı ama dıger gun sabah benı bir numara aradı ve benmm kocamla ne işin var dıen bir kadın oyle bittim oyle kotu oldum ki aıleme hıc bırsey diyemedim cunku aıleme desem benı de yaşatmazdı karşı tarafı aradım agzıma geleni dedım agladım bana ben senı sevıom bırakmamak ıçin yaptım eger bırsey yaparsan herkese senı rezıl ederm dedı kadın benı polise verdı gttım anlattım sonra kadın defalarca bize geldı kadına bak senın kocan bana bunu yaptı ben napım dedım zaten hastalığa yakalandım yetmedı kandırıldımla kaldm bunlar 2016 da evlenmısler sonra ayrı yaşıolarmıs sonra ıste oyle boyle benı alsın dıe bekledim bıgun benı cagırdı benı dovdu heryer ım mor gezdim hala tehtıt ettı sonrada benı boyle bıraktı dedıkı ıstıyorsan gel 2cı karım ol aynı evde yan tarafta yaşa yoksa sen bılırsin gt dedı ben napcam bılmıyorum cok kotuyum ben tabıkı de gtmem o eve ve 1 tane de cocuk varmıs ortada okadar kotuyum kı hergun mıde hastalım dan ölüyorum resmenn ne yaşadım belli ne hayatım ben napcam bılmıyorum calsıp kendı ayam ustunde durmak istiyorum midemde hastalık var dıe calsamıyorum hergun agrıdan birsey yapamıom napcam ben aılem desen ayrı sırt donmus bnaa ya ben yaşamak istiyorum. Eskı hayatım daki gıbı olmak ama yaşarken hergun ölüyorum yaşayamıyorum daha 23 yasındayım ama bittim tükendim 3 senedır aglmadm gun yok aglayınca duygu somurusu kandırmaya calısma gıbı laflar dıolar yoruldum napım ben bilmiyorum kendımı nereye atım napım ben 😔
Çok Yanlızım cok kötüyüm?
10
2
Görüşünü yaz