Lütfen yardımcı olun ne yapmam gerektğini bilmiyorum?

Gizli Üye
Yaklaşık 5 aydır birlikte olduğum bi erkek arkadaşım var. Bi kaç ay önce istemememe rağmen bilincim yerinde olmadıgı bir anda ilişkiye girmişiz. Aylardır bunu kullandı. Hiçbir şekilde ayrılamadım. Beni çok sevdiğini bensiz yapamıcagını söylüyor. Ama fazlasıyla da üzüyor her şekilde. Dün gece artık patlama noktasına geldim ve ayrılmak istedgmi belirttim dolaylı yollardan. Kendisi başta bunu kabullendi ama daha sonra ben senin ilkinim bu ilişki bitemez sen benimsin vs. Cümleler kurdu. Bugünde son kez görüşüp konuşmaya çağırıyor beni. Tamamen bitirip, yeniden barışmak konusunda çok tereddütlüyüm. Bu kişi, kendisini geliştirememiş, belirli bir olgunluğa ulaşamamış, beni her zaman ezmeye çalışan (sorsan sadece dalga geçiyorum olur) gülümsemeyi bile beceremeyen birisi. Beni bağlayan tek şey zorla da olsa ilişkiye girmiş olmam. Kabullenip yediremiyorum daha bunu kendime. Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Acaba gerçekten sevmeye çalışsam olur mu, yoksa tamamen bitirsem rahatlar mıyım yoksa pişman mı olurum cidden hiçbişey bilmiyorum. Böyle bir durumda ne yapmam gerekiyor, fikirlerinizi paylaşırsanız cidden çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler❤️
Lütfen yardımcı olun ne yapmam gerektğini bilmiyorum?
11
2
Görüşünü yaz