Görüşlerinizi paylaşırmısınız?

Gizli Üye
Bi ilişkim var internetten tanıştık 3 ay oldu fakat sevgilim buluşalım demiyor ya da aramıyor ben dediğimde ne zaman yavrum demişti konuşuruz dedim cinsellik konuşmuyoruz açmıyor ya da nude gibi şeylerde istemiyor ayrılmak istedim bi sebepten dolayı iki kez istedim ilk gitmek istiyorsun gidebilirsin seni zorla yanımda tutamam dedi sonra bu şekilde seviyorum seni dedi ayrılmadık ikinci kez ayrılalım dedim nereye ayrılıyosun gel buraya dedi sonra ben neden istediğimi söyledim bilmiyorum ama kararına saygı duyarım dedi sonra gerçekten istiyomusun bunu falan dedi bende bilmiyorum dedim sonra ne karar verdin benlemisin dedi ayrılmadık ertesi gün bu sefer gerçekten ayrılmak istiyorum dedim bugün olmaz hadi işine diye ses attı kızdım çok kırıldım sonra bana önceden böyle bişey yaşadım sinirlendiğim için dedim gidiceksin çünkü sende biliyorum falan dedi konuşmadım bi kaç gün aradı bir kez yazdı sonra ben yazdım yine iki kez aradı açmadım dün de barıştık hep seviyorum diyor ha birde geç yazıyor?
Güncellemeler:
8 gü
Bugün olmaz hadi işine dedi orayı yanlış yazmışım *
8 gü
Bugün olmaz s***ük dedi
Görüşlerinizi paylaşırmısınız?
1
1
Görüşünü yaz