Arkadaşlar siz bana akıl verir misiniz?

Mervemsi42
Arkadaşlar ben sevgilimin hayatına girdiğimde eşi 3 ay önce terketmişti yaralarını sarmaya çalıştım vesaire bu kız bunu hayatına girdiğinde askerlikten falan gelmiş çok yanında falan olmuş vesaire işte çok değerliydi sonra kız terk ediyor şimdi şöyle bir şey var ben de çok pimpirik bir insanım her şeyin olumsuzunu düşünürüm bir şey olduğu zaman felaket tellalı derler ya o benim bu çocuk yanıma geldi Bir hafta ama size şöyle bir şey söyleyeyim evden çıkmadık apart ev tutmuştuk evden çıkmadık ne bir film izledik Nebi gezdik tozduk hiçbir şey yapmadık aslında zaman nasıl geçti bilmiyorum ben yanına gittim kahvaltı yaptık ilişkiye girdik derken zaten 3 4 oluyordu saat ben eve gidiyordum �stüne bir de salak gibi ilk ilişkim olduğu için çocuğa hamile miyim falan tarzı şeyler söyleyeyim daha da bir çocuğun içini kasvete soktum çocuk zaten boşandı yanıma geldi üstüne bir de İstanbul'a dönerken ekstra strese girdi şimdi size sorum şu sizce bu ilişki yürür mü ayrılmak için sebep mi bunlar benim olumsuz düşünce yapılı olmam daha çok onu kasvete sürüp demem ya kasvet derken arkadaşlar şöyle olumsuz düşündüm ilk ilişkin korktum hamile kaldım corona mı oldum aha corona oldum hep çocuğu bunlarda darladım ya ya çocuk buraya kafa dinlemeye geldi ama ben çok dinlemesine müsaade etmedim ya aslında sürekli yanında olduğumu söylüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
Arkadaşlar siz bana akıl verir misiniz?
6
1
Görüşünü yaz