Ilahi adalet mi? Bosandikdan sonra beni cok uzen eski sevgilimin benle evlenmek icin herseyi yapmasi? Eski esimde bulurmu?

Gizli Üye
Arkadaslar annem vefat ettiginde dusenin dostu olmaz derler ya cidden olmuyomus. Hic beklemedigim herkesten cok agir darbeler yedim buna sevgilimde dahil o an ki psikolojimi kaldiramadi ve ayrildik kisa bi sure sonra gitti nisanlandi. Bende kendimi toplardadikdan baya bi sure sonra biriyle tanisdim sevdik evlendim. Lanet olsun evlendigim gune evlenene kadae herseye tamam demis. Dusunmuslerki annesi vefat etti babasida evlendi kimsesi yok biz buna istedigimizi yapariz. Ilk haftadan annesinin zulmu basladi herneyse uzatmicam cok agir tranvalarla bitti evliligim kisaca.. Hala atlatamadim kadinin yuzunu gordukce korkuyorum avukatim bile sasirmisdi napdi bunlar sana bu kadar korkcagin diye.. Simdi eski sevgilim cok cok pisman araya ailesi herkesi sokuyo benle evlenmek icin neler yapti ama icim almiyo.. Ilk sevgilimdi o kadar masumken istemedigi ben niye simdi bu kadar kiymete bindim cok anlamsiz.. Eden galiba buluyo ama bi ise yaramiyo Şu an sadece bana o zulumleri eden annesi ve eski esimi merak ediyorum onlar nasi bulcak ama bu cok kotu is isten geciyo.. Hatta vicdan bile yapiyomusunuz. Sizin bu tarz bi hikayeniz var mı?
Ilahi adalet mi? Bosandikdan sonra beni cok uzen eski sevgilimin benle evlenmek icin herseyi yapmasi? Eski esimde bulurmu?
5
1
Görüşünü yaz