Sizce neden bir ekek çok güzelsin dediği bir kıza birkaç gün sonra "kankacım" diye hitap eder?

Gizli Üye
Uzun süre önce ilk konuştuğumuz sıralarda çok güzelsin falan demişti. Bir gün sonra da bana görüşürüz kanka demişti ben de samimi olmadığımız için ismiyle hitap edip görüşürüz demiştim. Sonra özür dilemeye başlamıştı "Sana kanka demek doğru olmaz, sonuçta fazla tanışmıyoruz, kalbini kırdıysam özür dilerim" falan diye ben saçmalama sorun yok dedikce saçmalamaya ve abartmaya başlamıştı anlam verememiştim. Geçen şarkı hikayesi atmıştım yanıt verdi ve sonrasında "kankacım" diye başlayan bir cümle söyledi. Ben de kankacım demesine sinir olup görüldü attım. Bugün gece de yine yazmış napıyosun kankam diye pubg oynuyor muydun sen yazmış. Halbuki ilk konuşmalarımızda sormuştu ben de hayır oynamıyorum demiştim. Konuşucak konu yok ondan mı tekrar sordu acaba diye düşündüm. Her attığım hikayeye de yanıt veriyordu. Ne yapmaya çalılıyor anlamış değilim. Kafam karıştı sizce seviyor söyleyemiyor mu yoksa gerçekten yakın arkadaş mı olmak istiyor?
Sizce neden bir ekek çok güzelsin dediği bir kıza birkaç gün sonra "kankacım" diye hitap eder?
10
11
Görüşünü yaz