Sevgilim cok ümit verdi sonra terk etti beni, ben evlendim tam 5 sene sonra benimle tekrar görüstü ve yine terk etti gerisi asagi?

Gizli Üye
Ben 15 yasimdayken kandirilip kullanilip tehtid edilerek 18 yasima cok zorluklar yasayip geldim. 18 yasin da, beni önceden (15-17 yaslar da) begenen ama tek dalga gecmek icin pesimde olan bir Erkekle tanistim. 18-20 yasina kadar görüstük. Cok yogun duygularimiz vardi karsilikli, ilk kez onunla birlikte oldum. tanistigimizdan bir kac ay sonra Beni sevdigi halde beni terk etti..( bu ayriliktan simdi 25. yasima kadar depresyon hastasiyim) hic birsey söylemeden birden yazmadi aramadi benim aramalarima mesajlarima hic bir sekilde cevap vermedi. En sonunda ögrendim bir arkdasi ona ben senin sevgilinle önceden görüsmüstüm yakinligimuz oldu dedigi icin, benden uzak durmaya baslamis. Cok iyi hatirliyorum o günü bir gece gecti ve ertesi günden itibaren bir kac hafta hic bir sekilde ona ulasamadim. Sonra ikna ettim bir türlü ve benimle bulustu. bana tam olarak kimin dedigini ne dedigini söylemeden anlatmaya calisti. Iste „ sen zamanin da benim bir arkdsimla yakinligin olmus bu yüzden devam edemem diyerek basladi ama o günden sonra yine de 2 sene görüstük sevgili gibi. Cünkü beni cok seviyordu biliyorum. Ilgisi azalmaya basladi gittikce hic kimseyle tanistirmadi beni ama bizi birlikte görenler oluyordu yinede. Yaklasik 2 sene sonra ( 20 yasindayiz ikimizde) benim yanima yetti sevdigim halde artik kullanilmak istemiyordum.. hic birsey degismiyordu ne sevgisi ne ilgisi ciddiyet öyle sanki zevk icin beraber oldugu bir kadin gibi hissediyordum artik. Sonra tam olarak hatirlayamiyorum bir kac hafta veya bir kac ac galiba hic görüsmedik. Ben o sira bir uzak akrabam ile tanistim.. dedim bundan bana es olur dost, hayat arkadasi, sahiplenen seven bir adam olur. Onun ilgisini hissetmistim. Cok cabuk tanismaya basladik 1-2 ay kadar sonra sözlendik. Sözlendikten 1-2 ay kadar sonra bunu eski sevgilim duygu veya gördü. Benim is yerime gelip hic yapmadigi birseyi yapip saatlerce beni bekledi. Görüstük mecburen, ona beni artik rahat birakmasini aetik sözlendigimi ve bu kararimda ciddi oldugumu söyledim. Bana sarildi inanmak istemedi. Bundan anneme bahsettim, cünkü birinin bilmesini istedim. Gizli birsey yapmis hata yapmis olmak istemedim. Diger gün yine geldi isyerime, bu sefer annemi aradim, dedim bu beni birakmiyor her gün geliyor. Annem babamla beni isyerimde cikisim da almaya geldiler. Megerse annem babama anlatmis, tam onlarin sokagindan gecerken babam onlara gitti. Babam iste kizim sözlendi artik münasib olmaz kizimdn uzak dur felan demis. Aylar gecti ben sonra evlendim baska sehire tasindim. 4 yil evliyim Şu an ve bu toplam 5 yil icinde onu asla unutamadim bir türlü ona hep yazdim ben oldugumu söylemeden. Hic cevap alamadim. 5 sene sonra bana bir cevap geldi, görüsmeye basladik bana karsi hisleri olup olmadigini sordum ama cevap vermedi sanki evli oldugum icin imkansiz ama seviyormus gibi yansitti görüstükbulustuk ve tekrar bir hata yaparak birlikte olduCünkü benim ümidim vardi ona 7 senedir asiktim simdi yine terk etti. Intikam mi aldi benden :((
Sevgilim cok ümit verdi sonra terk etti beni, ben evlendim tam 5 sene sonra benimle tekrar görüstü ve yine terk etti gerisi asagi?
6
2
Görüşünü yaz