Sevgilime her gün yemek yapıyorum, o tek bir çiçek bile almadı. Çok mu beklentiye giriyorum?

Gizli Üye
Çiçek istediğimden değil sadece düşünsün biraz istiyorum, nerdeyse hergün yemek yapıyorum ailesi memleketinde olduğu için tek yaşıyor şimdilik,
Birgün yapmadım kendini düşünüyosun bakıyorumda beni düşünmüyosun gibi laflar çarpıyor alttan alttan, annesinin bile yapıp yemediği yemekleri benim elimden yiyor ama nebiliyim benmi çok beklentiye giriyorum bilemedim takıldım bu konuya
Güncellemeler:
7 gü
Normalde asla yemicegi yemege alistirdim yiyor , annem gorse sasirir dedi birde😂

Hani iliskimiz okdr kotu gitmiyor oyuzden sevdigim icin yapiyorum ona yemek icimden geldigi icin. Tesekkur ediyor okadarda degil ama nebiliyim insan bi kalkar cicek alir eder ona takiliyorum alsin mk

Cikolata delsii oldugmu cok iyi bildigi icin alisverise gittigi zaman biskuvilerden cikolatlardan aliyor bana moralim bozuldu sizin yorumlarinizdan sonra mk hani odun degil okdr bana karsi
7 gü
Bok yesin
Sevgilime her gün yemek yapıyorum, o tek bir çiçek bile almadı. Çok mu beklentiye giriyorum?
7
8
Görüşünü yaz