Aptalın tekiyim?

Gizli Üye
İki-üç yıl önce bir ilişki yaşadım. Daha küçücük çocuklardık ama sevmenin yaşı olmazdı.

Sonra ben bundan bıktım. Sınıftan da başka biri ilgimi çekince ona yöneldim ve aldatmamak için sevgilimden ayrıldım.

İki yıl peşimden koştu. Sonra ben tekrar bunu hayatıma kabul ettim çünkü sevgisine inanıyordum...

Bu benden intikam aldı ama ben her seferinde onu kabul etmeye devam ettim. İki yıl önce onu başka biri için bırakmış ve bunu da çekinmeden kendisine söylemiştim.

Her seferinde affettim. Sonra tekrar geldi ama bende güven problemi oluşmuştu.

İntikam almayacağını yeminler etti ve konuşmaya başladık..

Sonrasında bir gün on ikinci sınıf olduğum için derslerimin ağır olduğunu, onunla her an konuşamayacağımı ona izah ettim. O günün gecesi benimle "babam seni istemiyor" yalanı altında konuşmayı kesti.

Ertesi gün iki tane kızla buluşup durum attı. O sıralar ondan çok fazla kere hesabını istemiştim ama vermedi.

Daha sonra bu geri geldi. İzin aldım bahanesiyle. Ama ben ondan hesabını istedim ve aldım. Benimle konuştuğu her an başka bir kızla daha konuştuğunu ama o kız bizden büyük diye sonradan kardeşiyle konuştuğunu fark ettim..

O sırada ben hayatındaydım...

Engelledim. Sonra bu yine yazmaya başladı. İyi mısın şöyle olmuş birşeyin var mı diye.

Dün yine yazdı. Tüm olayı dinledim. Artık ona gram güvenmediği mı ve bu nedenle hesabını istediğimi söyledim. Ama vermemeye diretti. Sonra da konuşmayı kesti.

Onu hala istiyor olmam aptallığımın bir kanıtı, biliyorum. Napacağım hiç bilmiyorum. Nolur bana bir fikir verin...
Aptalın tekiyim?
7
1
Görüşünü yaz