Sizce ne yapmalıyım ve döner mi? Sevmeyen erkek sonradan sever mi sizce?

Gizli Üye
Merhaba.. Şimdi ben 4 yıl boyunca bi çocuğu sevdim. Ama harbi sevdim 2 yıl boyunca beni tanımıyordu bile onu severken başka erkekelrw bakmaxdım bile anneme hocalarıma anlattum küçüklük fotoğraflarına kadar çıkartmıştım her gün yanımda taşıyodum, sevgili olmak gibi bi amacım da yoktu, neyse biz konuşmaya buluşmaya başladık ama ben çok belli ettim daha buluşmadan çocuğun tc sini yengesinin kızlık soy adına kadar buldum ona anlattım hatta salak gibi. Doğum gününde binalarının yangın merdivenine hediye bıraktım daha beni hiç görmemişti şaşırdı evi nasıl buldun falan dedi anlaması normal tabi sonra soğuk yapmaya başladı bende noluyo dediğimde bana karşı birşeyler hissediyosun ama bizden olmaz falan dedi ama buluşmaya konuşmaya devam etti. ama baya umutlandım iyiydik sevdiğim çocuğun da 1 tane sevgilisi olmuştu o da baya önceydi ben de sevgilisi yok bayadır ondan aramızdaki şeyin adını koymuyodur falan diye düşündüm yakında sevgili oluruz falan diyodum. sonra bi gün hikâyesinde bi kızla foğrafını gördüm ama ilk defa hikayesine kızla forppraf atmıştı benle hiç atmamıştı mesela karı kızla hiç işi yokdu. ben o kadar umutlanmışım ki beni kıskandırmak için attı falan diye düşündüm sonra arkadaşım benden habersiz yazmış meğerse sevgilisiymiş benle konuşurken sevgili yapmış biz flört değilmişiz meğerse beni kullanmış bende salak gibi anlamamışım sonra beni heryerden çıkardı falan ben haftalarva ağladım yemekden uykudan kesildim kız da çocuktan 3 yaş büyük ve bugb den tanışmışlar kız başka şehirde ama çocuk ayda en 3 kez gidiyo kızın yanına ve o süreçte anladım ki tanıdığımı sandığım o değilmiş neyse bi çocuk beni seviyordu ben olmax deidm ama cidden seviyo çocuk beni mutlu da eder ve arkadaşlarım ın hepsi seninde mutlu olmaya hakkın var diyo ben başkasında aklım varken sevgili olup onu da üzmek istemiyorum ama unuturum belki bilmiyorum o çocuğu da unutmak için kullanmk da istemiyorum sonradan sever miyim sizce napıyım ve sevdiğim bana döner mi sizce. ahım kaldı değerimi anlar bence..
Sizce ne yapmalıyım ve döner mi? Sevmeyen erkek sonradan sever mi sizce?
3
5
Görüşünü yaz