Ablamın sevgilisiyle kavga ettim?

Gizli Üye
Ablamın sevgilisiyle kavga ettim. Ablam 20 yaşında, İstanbul’da yaşıyor. Sevgilisi de 20 yaşında. Ben 18 yaşındayım İzmir’de yaşıyorum. Bu karantina günlerinde İstanbul’a geldim. Ailem İstanbul’da yaşıyor diye. Ama annem ve babam boşandılar ve ikisi de başka insanlarla evli. Bu yüzden İstanbul’da onlarda kalamam. İstanbul’a her gidişimde ya ablamın ya da abimin yanında kalıyordum. Bu gelişimde ablamın yanında kaldım. Keşke kalmasaydım. Ablamın sevgilisini tanıyordum, önceden abimden ayırmazdım. Onun için eve sürekli gelmesinden hiç rahatsız olmadım. Ama bugün çok değişti her şey benim için. Abimle ablamın sevgilisi nedenini bilmediğim bir durumdan kavga etmişler. Abim bayağı iri biridir. Yani ablamın sevgilisi de öyleydi ama abim ondan daha uzun, daha yapılıydı. Abim bunu hırpalamış biraz. Bu da eve geldi. Ablama bağırmaya başladı. Ablam kendini kimseye ezdirmeyen birisi. Ablama bağırmaya başlayınca ablam da ona bağırmaya başladı. Ben astım hastasıyım, önce biraz çekindim yanlarına gitmeye. Herhangi bir itişmede kesilmeyeyim diye. Ama cesaretimi toplayıp gittim. Ablamı kolundan tutup mutfağa fırlatır gibi götürdü. Ben de peşlerinden girdim hemen. Ne yapıyorsun sen falan dedim. Bu da bana, abinin bugün bana yaptığını yapacağım ablana dedi. Ablama tokat atmaya çalıştı, ablam kendini geri attı ama yine de vurabildi. Ben hemen araya girdim, 1-2 yumruk attıktan sonra o da bana girişti. Benden çok güçlü olduğunu anladım, onu bu şekilde yenemeyeceğimi de. Nefesim kesilmeye başladı. Ablam epey bi bağırınca bıraktı beni ve çıktı gitti evden. Ablam abime bu olanları söylemememi, kendisinin halledeceğini söyledi ama ben söyleyip söylememekte kararsızım. Sizce abime olanları anlatayım mı? Ve aynı zamanda utanıyorum ablama karşı, onu koruyamadım, abim gibi olamadım diye. İki sorum var: Bu utancı üstümden nasıl atabilirim? / Bugün olanları abime söylemeli miyim?
Güncellemeler:
11 gü
Güncel
Ablamın sevgilisiyle kavga ettim?
2
2
Görüşünü yaz