Nasıl ilgisini çekebilirim tekrar?

Gizli Üye
Hoşlandığım kızla instagramdan takipleşiyoruz konuşuyorduk aslında ben duygularımı anlatıyordum oda karşılık verebilmem için seni tanımamam gerekiyor demişti biraz eşşeklik ettim galiba rahatsız oldu instadan tema değiştirdim sevgi yaptım açılmıştım daha önce seni kardeşimle tanıştırim mi dedim yazmayı kesti sürekli mesaj attım napıyorsun neden yazmıyorsun diye bazen arada yazmadım baktı yazmadı mont giymişti yeşil ozaman ateş attım 😅 ve yeşil sana çok yakışıyor dedim sagol dedi ve TEMA’nın ne olduğunu söyledi takıntılı gibi dedi endişelenmelimiyim dedi rahatsız oldu karşıya gittiğini bilmediğimi söyledim özür dilerim dedim sorun yok dedi takıntılık değil evlenmek istiyorum onunla yıl başında yılbaşını kutladım bunalttığımı kusura bakma dedim hakkını helal et dedim oda sagol beni yanlış anlama ama bana bir daha bakıp mesaj atıp rahatsız etmeni istemiyorum dedi seninle senin düşündüğün gibi birşey olamaz aramızda dedi bende haklısın tabi kusura bakma amacım rahatsız etmek değildi özür dilerim dedim 2 haftadan fazladır yazmadım ama takiptende çıkmadı bakıyor hikayelerime kız kardeşide bende ekli değil instada vdeomu beğendi 1 yıl önce paylaştığım paylaşımı ona sana pokemon tasolarımı versem beni affedermisin desem affedermi 😅 nasıl konuşmaya başarırım tekrar..
Güncellemeler:
13 gü
Sana yeşil çok yakışıyor dediğim günden bu yana hep yeşil kıyafetli paylaşım yapmaya başladı kalbimi zorluyor..
Nasıl ilgisini çekebilirim tekrar?
2
0
Görüşünü yaz