(Bu soru için hesap açtım) Benden hoşlanan kasiyere ilgi duymaya başladım, nasıl yaklasmalıyım?

Sabırsızmenekşe
Bir aydır hoşlandığım bir kasiyer var bn sonradan etkilendim kendisinden. O beni ilk gördüğünden beri bakıyor uzun uzun bn de arada bakıyorum sonra utanıp gözümü çekiyorum. (Yanımda biri varsa hiç pas vermiyor ama 😄) para üstünü verirken bilerek elime değdiriyor poşet ister misiniz falan derken anlamlı anlamlı bakıyor benim geldiğimi görünce kasadan çıkıp hemen benim tarafa doğru geliyor hoşgeldiniz diyor başka bir müşteriyle ilgilenirken gözü hep üzerimde oluyor. Kasadayken bir kaç espri yapıyor gülüyorum. Ben de konuşmak istiyorum ama bn utangacim. Son gittiğimde bir yaşlı adam buna nerelisin falan dedi hemşehrim çıktı hem de aynı ilçeden 😂 bn şok oldum tabi yarın yine gitmeyi düşünüyorum desem ona geçen gün konuşurken duydum buraliymişsiniz hemşehri çıktık demem saçma mi olur ucuz mu durur yani onun gözünde kıza bak benim için geliyor diyip egosunu şişirip kendimi de küçük duruma düşürmek istemem. Bi de bana böyle uzun uzun bakması garip geliyor sadece bana mı böyle herkese mi bilmiyorum açıkçası bu yüzden de çekiniyorum. Ama çok iyi birine benziyor özellikle çocuklara ve yaşlılara çok ilgili hemen kendini sevdiriyor iletişime geçiyor yardımsever sempatik ve çok yakışıklı biri 😅 aşkın gözümü kör edip de mantıksız kararlar vermek istemiyorum daha önce sevgilim olmadı doğru kişiyi bulup ilk ve son olsun istiyorum bir akıl verin şu aciz ksliye sizin tavsiyeleriniz üzere hareket edicem 🤗
Güncellemeler:
12 gü
Bugün demekle dememek arasında tereddüt ettim ama zaten kasa çok doluydu demedim
(Bu soru için hesap açtım) Benden hoşlanan kasiyere ilgi duymaya başladım, nasıl yaklasmalıyım?
3
4
Görüşünü yaz