Kafam benim cok karisik?

Gizli Üye
Kisaca anlatirsak, 28 yasindayim. cocuklugumdan beri babamla hep sorunlar yasadim ailemlede. Fakat nedense orada kalakaldim, ordaki sevgiyi hicbirzaman yasiyamadigim icin, neyse babam zamaninda cok acilar yasati, bensesoz verdim iyi biri olacagim diye fakat babamdan dahada beter biri oldum. annemle yasiyoruz Şu an babamla gorusmuyoruz bosandilar, bes sene oldu. ozaman birisiyle tanistik, iste konusuyorduk. kendisi 58 yasinda yani hic bir art niyet yoktu baba gibi goruyordum, fakat onun duygulari farkliymis, evli oldugu icin bana asik olcagina ihtimal vermedim ustelik arada daglar kadar yas farki var. Fakat kac sene ugrasinca zaten bi bosluktaydim benle bukadar ilgilenen kimsede kalmadi etrafimda, Şu an ama napiyorum bilmiyorum, 6 senedir cikiyoruz, esiyle bosandilar galiba bilmiyorum, artik evdede kalmiyor, fakat anneme bu durumu soyluyemiyorum, soyluyemedikcede kendimi kötu hissediyorum ona siginiyorum, bana napti bilmiyorum ama cok baglandim Şu an hayatimdaki tek insan oymus gibi hissediyorum, evlenmeyi dusunuyoruz, fakat illerliyemiyoruz, ustelik Şu an ev kirasinda sorun yasiyor evden ciktigi icin ben yardim ediyorum, ama ben bu durumdan biktim, her seferinde hamile kalma ihtimalimde var önlem almaktanda biktim, biraksam hayati dagildi, birakmasam benim hayatim duzen tutmuyor, ben napiyorum bilmiyorum, gelecekte ne yapacam bu yastan sonra onuda bilmiyorum amacsiz bos bir insan haline geldim ne yapayim?
Kafam benim cok karisik?
6
1
Görüşünü yaz