SEVGİLİMİ SEVİYORMUYUM BİLMİYORUM DUYGULARIM ÇOK KARIŞIK?

Gizli Üye
Bir adam var beni gerçekten çok seviyor.
Bende ona karşı boş değilim ama ahım şahım Bi sevgim yok. 8 ay oldu ciddi ciddi benimle evlenmek istiyor ama ben kaçıyorum korkuyorum çünkü arada büyük bir sevgi yok ve evlilik yükü ağır kolay değil. 3,4 ay yan yana olabildik. İşi bana yakın Bi yerdeydi şimdi kendi evine gitti aramızda çok mesafe, var yanımda olduğu zaman sevdikçe sevesim geliyor ama gidince sevgimde onunla gidiyor bitiyor. İlk kez uzaktan ilişki yürütüyorum yani sevgilimiyz belli değil uzun zaman yana, yana vakit geçiremedik tam anlamıyla tanıyıp alışamadım birden gidince bende olan duygular, değişti sevgim aklım herşeyim bulandı bunu nasıl çözücem bilmiyorum korkum şu ya hiç öyle güzel bir aşkla sevemezsem ya pişman olursam ya bu sevemememin uzaklıkla Bi alakası yoksa Bi kaç güzel nasihat ihtiyacım var. Çünkü kaybetmekte istemiyorum gerçekten çok başka biri tam evlenilecek adam. Benim aklım hiç karışmazdı hep net biri oldum ilişki konusunda kimseyle oynamak için keyif için çıkmadım duygularla, oynayıp ah almadı. üzmek istemiyorum. Çünkü bende üzülürüm.
SEVGİLİMİ SEVİYORMUYUM BİLMİYORUM DUYGULARIM ÇOK KARIŞIK?
2
4
Görüşünü yaz